wtorek, 05 czerwiec 2018 10:57

Spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych i ich wychowanków z powiatu kolbuszowskiego.

W dniu 30.05.2018r. uczestnicy Projektu „Wsparcie dla rodzin zastępczych i ich wychowanków z powiatu kolbuszowskiego” wraz ze swoim otoczeniem wzięli udział w spotkaniu integracyjnym w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Folwark „Cyziówka” w Kamionce.

 

W spotkaniu uczestniczyło 30 osób. Celem spotkania było pogłębianie więzi między rodzinami, a dzięki temu wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu bieżących problemów. Podczas spotkania rodzice zastępczy wraz z wychowankami, a także dziećmi biologicznymi skorzystali z różnych atrakcji, m.in. przejazdu bryczką i zjazdu na tyrolce. Następnie uczestnicy zasiedli do wspólnej biesiady przy grillu.

Spotkanie integracyjne korzystnie wpłynęło na funkcjonowanie uczestników. Udział w spotkaniu dał im możliwość oderwania się od codziennych obowiązków, odprężenia i zrelaksowania. Podczas spotkania nawiązały się pozytywne więzi i relacje, które ułatwią im dalsze uczestnictwo w planowanych treningach i warsztatach. Członkowie rodzin zastępczych miło wspominają wspólnie spędzony czas, który był dla nich nie tylko wypoczynkiem, ale również dał im poczucie wsparcie ze strony osób znajdujących się w podobnej sytuacji.


Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, priorytet VIII, działanie 8.4.

trening integracji emocjonalnej


trening integracji emocjonalnej


trening integracji emocjonalnej